Najtrudniej poznać samego siebie

Wolność to móc nie kłamać

Wolność to móc nie kłamać

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Wolność to móc nie kłamać. Często zastanawiam się dlaczego tak wielu ludzi, nie bacząc na fakt, że dotyczy to ich samych, oszukuje siebie? To całkiem fascynujące zagadnienie, zwłaszcza, że autodestrukcyjne i działające ewidentnie na własną szkodę i wobec siebie. Chcąc zachować zdrowie i posiąść szczęście i dostatek, winniśmy być uczciwi, łagodni i dobrzy.

Wolność to móc nie kłamać

Wolność to móc nie kłamać

Teoria kwantowa mówi wyraźnie, że co dajesz światu, to dostajesz i że świat jest odbiciem lustrzanym nas samych, naszego wnętrza. Jak wobec tego ma się to do okłamywania samego siebie? Człowiek stwarza swój świat wielopłaszczyznową projekcją, a świat spełnia wszystkie nasze oczekiwania, nawet te złe. Jeżeli mówisz coś /przewidujesz/, nie mieszając w to emocji, czynów, nastawienia, to nic.

Ale jeżeli powiesz coś np. „będzie lało” na wyrost, dopniesz do tego np. obawę, albo strach przed burzą i weźmiesz jeszcze wychodząc ze sobą parasol. Albo kurtkę lub bluzę z kapturem, to z pewnością będzie lało /dla Ciebie i na Ciebie/. Bywa, że w jednym mieście, na dwóch różnych ulicach, oddalonych o 2 km, nad jedną leje, a nad drugą świeci słońce 🙂 .

Wolność – Rozważania:

Dlatego tak ważne jest co sądzimy, co emocjonalnie odczuwamy i co mówimy. To i wiele innych składa się na moc stwarzania, zatem nie możemy działać wbrew sobie /kłamać/. Zgodnie z przyzwyczajeniem i złym schematem. A prawda /wypowiadana i poparta emocją szczerości i wiary/ jest tak silna, że daje możliwość działania na wielu płaszczyznach.

O ile wyzbędziesz się strachu. Natomiast kłamstwo zawsze skazane jest na porażkę. Jak nie teraz to za jakiś czas zaskoczy nas swoją mocą destrukcji i niepowodzenia. Ot i cała filozofia. I nie łudź się, że cię coś ominie, wszak nawet Jan Kaczmarek śpiewał „Pero, pero, bilans musi wyjść na zero”. Zawsze wychodzi, acz nie zawsze dokładnie w tej samej chwili.

Wolność – Podsumowanie:

Świat nie rozróżnia czasu, wszystko odbywa się tu i teraz, zatem pomóżmy mu spełnić nasze oczekiwania, być dla nas przyjaznym. Dla świata liczy się tylko życie i kreacja, reszta jest milczeniem, albo niebytem. Często jestem pytany, ale jak to zrobić? Jak? Tak jak wszystko, musisz się nauczyć. Z moich obserwacji wynika, że zmiana schematu zajmuje 3 dni o ile bardzo chcesz i starasz się. Zapisujesz co w Tobie samym Ci przeszkadza, nie ważne czy na kartce papieru, czy w telefonie, czy w pamięci.

W każdej chwili pilnujesz, aby to co Cię drażni w sobie, się nie powtarzało. Napominasz się, przerywasz, zmieniasz temat lub myśli. I tak przez trzy dni, z dnia na dzień coraz mniej. Aż przyjdzie dzień, w którym już nie masz negatywnego zjawiska, bo zapomniałeś. W zamian nauczyłeś się czegoś innego, to też schemat, ale dobry i pomocny.

PS. Próba nie strzelba, nie zabije Cię.

________
#Klamstwo

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry