Wszystko jest miłością

Wszystko jest miłością

w świadomie/zdrowotnie

Wszystko jest miłością! Trzeba to powtarzać w koło tysiące razy, bo niestety mało kto jarzy. W domyśle jesteśmy dziećmi bożymi. Wywodzimy się z Uniwersum i do niego zmierzamy, gdyż energia/fala, którą jesteśmy nie zanika. Nie ginie w nicości. A Bóg jest miłością, to wiemy. Skąd wiemy? Z serca wiemy, z intuicji, która się nie myli. Wniosek stąd taki, że jesteśmy miłością. Naczyniem miłości. Ale o dziwo nie chodzi o miłość inną niż własna. Musimy więc pokochać siebie, w całości siebie zaakceptować. Od tego momentu akceptacji wszystkiego w sobie, pogodzenia się ze sobą, wybaczenia sobie i ukochania – wszystko się zaczyna.

Wszystko jest miłościąWszystko jest miłością!

Dokładnie tak jest! A każdy sprzeciw wobec miłości, to nasze cierpienie, które objawia się bólem, chorobą, brakiem tejże miłości. I można tu dysputować do woli, ale gwoli ścisłości i prawdy trudno zaprzeczyć, że miłość jest wszystkim, co do szczęścia potrzebne. Miłość to Raj na ziemi i w sercu, to radość życia. Zatem czemuż się tak wzbraniamy? Czemuż to, nie umiemy się kochać, dbać o siebie, wybaczać, być wdzięcznym sobie i siebie uszanować, w każdej postaci. W każdej postaci, która nam daje życie, radość i szczęście. W sobie na czele, ale i w przyrodzie, zwierzętach, sztuce, muzyce, śpiewie, radości, miłości, współczuciu, w tym wszystkim co wyzwala w nas człowieczeństwo, a nie w tym co w nas je traci.

Miłości nie oczekuj od razu w nadmiarze. Miłość musisz oswoić. Musisz dać sobie szansę na zainteresowania jakie w sobie nosisz, na zauważenie swoich atutów, ale i wad, które należało by przekuć na nowo. Na dostrzeżenie siebie i swoich potrzeb, nie aby zapomnieć o świecie, ale aby temu światu służyć w pełni w szczęściu i z siłą woli, z miłością noszoną jak tarczę. Długo się nad tym zastanawiam, długo sam doświadczam. Można doświadczać i można cierpieć, ale po co? Po to są mistrzowie, po to oni cierpią, dostrzegają i przekazują, abyś ty nie cierpiał, tylko z pełnym potencjałem działał.

Wszystko jest miłością – Podsumowanie:

Miłość jest wszystkim czego ludziom brakuje. Ale nie miłość innych, bo to przychodzi samo gdy kochasz siebie. Nic nam do szczęścia oprócz miłości własnej nie jest potrzebne. Zatem do dzieła. Każdy od dzisiaj myśli w pierwszej kolejności o sobie, o świecie później. Uczymy się kochać siebie, jak kto potrafi. I byle nie płacić za to horrendalnego frycowego w postaci kaca, wypadków i działaniu wbrew życiu. Reszta dozwolona. Kochajmy siebie, siebie samych, cała miłość świata przyjdzie wraz z miłością do siebie. A gdy osiągniemy pełnię miłości własnej, nasze życie ewoluuje.

PS. Miłość to wszystko co można pragnąć i dostać. – August Witti

______
#Milosc