Najtrudniej poznać samego siebie

Wszystko razem jest sprzężone

Wszystko razem jest sprzężone

w świadomie/prawdziwie

Wszystko razem jest sprzężone, bo wszystko to jedność. Już biegnę tłumaczyć tą myśl. Świadomości bardzo, ale to bardzo sprzyja, świadomość własnego otoczenia, świadomość wiedzy, świadomość możliwości i rozwiązań. Mamy dwa punkty obserwacji. Pierwszy ludzki /ten na końcu promienia, bo jesteśmy jak promienień słońca, a on przebiega od słońca, do tego cieniutkiego koniuszka/ – z perspektywy ego, drugi zaś świadomy z perspektywy Uniwersum.

Wszystko razem jest sprzężoneWszystko razem jest sprzężone

Otóż świadomości sprzyja bardzo, ale to to bardzo, świadomość własnego otoczenia, świadomość wiedzy, świadomość możliwości i rozwiązań. Im bardziej człowiek jest świadomy tych wspomnianych spraw/rzeczy, a nabiera tej świadomości pracując nad tym, tym bardziej jest świadom. Ma lepsze połączenie z Uniwersum.

Świadomość własnego otoczenia:

Poprawa tej świadomości sytuacyjnej zaczyna się od uważności. Ta uważność jest skierowana na własne otoczenie. Za każdym razem, gdy wchodzisz w nowe środowisko, poświęć chwilę, aby zidentyfikować każdy obiekt w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Meble, ściany, drzwi powinny zostać przez nas rozpoznane i zapisane w pamięci. Uznanie każdego przedmiotu jest kluczowym krokiem w rozwijaniu uważnej postawy uważności. Kiedy jesteś świadomy otaczających rzeczy, możesz skutecznie korzystać ze swojego środowiska na swoją korzyść.

Świadomość wiedzy:

Świadomość wiedzy to nie wiedza sensu stricto, ale wiedza, gdzie co możemy z zakresu konkretnej wiedzy znaleźć. Ponadto ugruntowana wiedza pozwala w toku rozumowania /skupienie/, pobudzić świadomość uniwersum, a ta wiedza jest potęgą i wszystkim. Różnica między świadomością a wiedzą jest taka, że świadomość jest stanem lub poziomem świadomości, w którym obserwator może potwierdzić dane zmysłowe, podczas gdy wiedza jest uznaniem i jako takie jest przestarzałe, bo niesie ze sobą kłamstwo nie prawdę.

Świadomość możliwości i rozwiązań:

Uważność implikuje również świadomość możliwości i rozwiązań, a to jest stanem umysłu gdzie wiemy jakie mamy wszelkie dostępne możliwości i z jakich rozwiązań skorzystamy. Człowiek pod wpływem presji, w stresie, ad hoc – myśli chaotycznie. Taka jest natura umysłu. Zatem wszelkie przemyślenia należy wykonać wcześniej, aby nie poddawać ich stresowi. Te cechy są rozwojowe i wzrastają w trakcie korzystania z nich. Stąd tak istotny ich trening.

PS. Świadomość objawia się szczęściem. – August Witti

__________
#Swiadomosc

 

najnowsze z świadomie

Jak działają czakry

Jak działają czakry

Jak działają czakry? Co to są czakry? Czakry to wiry energetyczne, które
Głęboki wdech

Głęboki wdech

Dzisiaj filmowo – film “Głęboki wdech”. Świetne rosyjskie kino, super tematyka i
Samoświadomość

Samoświadomość siebie

Samoświadomość siebie to złożony temat, gdyż nie wiadomo, czy mieści się w
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
5D a Niebo

5D a Niebo

5D a Niebo – Religia chrześcijańska utrzymuje ideę “Nieba” jako zbawienia. Osiągnąć
Translate »
idź do góry