Twój wybór zmienia wszystko

Twój wybór zmienia wszystko

w świadomie/kwantowo/prawdziwie

Wybór zmienia wszystko, zmienia więc także twoją rzeczywistość. Nasza rzeczywistość się wydarza, ale to o czym myślisz, mówisz, pokazujesz, czujesz, te wszystkie twoje wybory, to one tworzą twój odmienny świat. Dostrzegliśmy już, że “ja” może być szczęśliwe, chronione, żyć w dobrobycie i spokoju, chociaż na około szaleje nieszczęście, zniewolenie, bieda i wojna. Tak po prostu jest. Twój wybór ma znaczenie, gdyż tworzy najpierw twoją rzeczywistość, aby po usankcjonowaniu spowodować zmianę lokalną, a następnie globalną.

Twój wybór zmienia wszystkoTwój wybór zmienia wszystko:

Ludzie często dostrzegają swoją wyjątkowość, chcą być wyjątkowi, ale tego nie twierdzą. Zamiast skupić się na sobie i tej wyjątkowości właśnie, bo każdy z nas jest mistrzem, tylko czasami zupełnie nie wie od czego, dostrzegamy własną wyjątkowość. Ale, że nie robi tego nikt poza nami, tak nam się przynajmniej wydaje, zaprzeczamy tej wyjątkowości. Wracamy na tory tego co ugruntowane, stałe, ale fałszywe. Dlaczego fałszywe? Bo to nie my, nie ja. A odbywa się to z prostej przyczyny, nie patrzymy na siebie, nie wierzymy w siebie. Za to wierzymy w to co nas mami, to co przysłonięte, obarczone błędem. To co stanowi matriks.

Zamiast patrzyć na siebie i poprzez siebie. Zamiast domagać się spełniania własnych życzeń, spoglądamy na rzeczywistość, która się nam jawi i usilnie poszukujemy w niej pozytywów. Ale dla nas pozytywów tam nie ma. My zaś musimy wreszcie dostrzec i uznać to kim jesteśmy, do czego jesteśmy zdolni i czego jeszcze nie wybraliśmy, aby zmienić własną rzeczywistość. Ileż to wyborów podejmujemy zgodnych ze sobą. A ile pod wpływem zewnętrznych bajek. Wierzymy np. w koronawirusa i nosimy maski, bo wierzymy w tą chorobę. Sami się jej podkładamy, sami skazujemy na strach i sami pozwalamy sobie odbierać wolność. Nikt inny za nas tego nie robi.

To właśnie jest matriks i kłamstwo, bo nic co w prawdzie nie jest, nie jest tą prawdą. Prawda jest obok nas, w tej chwili. A co jest obok? Popatrzyłeś, dostrzegłeś, czy dalej gnasz wiedziony wyobrażeniami? Ile dokonasz jeszcze błędnych wyborów, mimo iż te prawdziwe są dla ciebie dostępne? Ale ich nie uznajesz i wiesz, bo czujesz, że gdybyś je zaakceptował, zmieniłbyś świat na taki, jaki chcesz? Ile jeszcze strzałów w kolano i fackup’ów musisz dokonać, aby pojąć?

A jeśli to wszystko, co sądzisz, że nie jest możliwe,  jest możliwe? Jeśli to co odrzucasz jest tym co poszukujesz? A gdyby zamiast odrzucać to, co jest możliwe i co tworzą inni, pozwolił byś temu cię zainspirować? Co wówczas by się stało? Twórz własne żądania, własną prośbę do świata, własne marzenia, własne postanowienie i cele. I na nic się nie oglądaj. Zadawaj pytania, gdyż każde zadane pytanie otwiera zupełnie inną możliwość i nowy potencjał. Ale te pytania kieruj do siebie i to ty poszukuj odpowiedzi. Zadając pytanie otwierasz drzwi, których nigdy wcześniej nie widziałeś.

Następnie wewnątrz siebie poproś o realizację, o manifestację, afirmując, wizualizując, wierząc i przyciągając. To wszystko wysyłasz w świat, a następnie wszystko odpuszczasz, puszczasz. Twoja magiczna różdżka zaczyna działać, przybliża się to czego pragniesz, stwarza.

Puszczasz wszystkie myśli z tym związane, wszystkie konfabulacje. Praktycznie zapominasz o tym, a twoja różdżka to tworzy. Po co to robisz, po co odpuszczasz? Aby nie stawiać żadnych oporów, nie myśleć, nie konfabulować i tym samym nie zawężać możliwości. To twój wybór stwarza możliwości. Ale wybór, bez działania jest niczym. Każda płaszczyzna działań sprzyja. Każdą możesz i powinieneś poruszyć.

Wybór zmienia wszystko – Podsumowanie:

I staje się wszystko, gdy zaufasz sobie i wszechświatowi. Nie kontrolujesz, kiedy coś się pojawia, ani dokładnie, jak to wygląda. Za to możesz wpływać na wszechświat swoim wyborem. Wszechświat nasz jest świadomy nieograniczonych możliwości – możliwości, które wykraczają daleko poza wszystko, co możesz sobie wyobrazić. Zatem zastanawiaj się więcej nad sobą, nad tym jaką energię, przestrzeń wewnątrz i świadomość musisz mieć, aby otrzymać wszystko, czego pragniesz, a nie chciałeś dotąd otrzymać? Jakie są twoje inspiracje, idee i marzenia? Co masz wybrać, aby to urzeczywistnić, jaką postawę musisz mieć? I czy służą ci rozterki i wątpliwości, czy zgoła nie.

PS. Ot i cała magia – mówisz, pokazujesz sobą i masz. – August Witti