Najtrudniej poznać samego siebie

Wyrzućmy zegary

Wyrzućmy zegary

w kwantowo/oświecenie

Wyrzućmy zegary. Nasza świadomość żyje „tu i teraz”, również nasz mózg nie rozpoznaje czasu, ale jeszcze niewielu ludzi istnieje w swoim własnym strumieniu świadomości. Życie w „teraz”, jest konieczne do podążania ścieżką samoświadomości i korzystania z dobrodziejstw istnienia. Każdy kto pojmie, że przeszłość i przyszłość jest w „teraz” wygra, bo życie odbywa się tylko teraz. Uważność nabyta wraz z świadomością potęguje efekt samej świadomości i stwarza możliwość kreacji.

Wyrzućmy zegary

Wyrzućmy zegary

Nasze ciało i ego stanowią integralną część programu „matrix”, naszego hologramu, który podległy jest systemowi. System zaś to samodzielny, niezależny twór, który nieustannie chce nas zniewolić, zarządzać naszą energią, myślą, działaniem, po prostu Tobą.

Nasze zmysły są nastawione na odbiór tej fałszywej rzeczywistości. Zatem nasze ciało jest częścią „matrixa”, a tym samym iluzją. To filmowe słowo „matrix”, doskonale oddaje charakter istoty czasu i obrazuje to, co dla wielu jest sensem życia, a tak naprawdę jest fikcją.

Przeszłości i przyszłość, a wraz z nimi dzieciństwo, edukacja, praca, społeczeństwo. Życie w sensie pozycji w społeczeństwie, choroby, obowiązki, nieustannie każą nam wierzyć, że tak jest jak mówią i dokładają nam kolejnych zafałszowanych programów, schematów i przekonań.

Nasz umysł od samego początku jest częścią tej ułudy, którą nazywamy „matrixem”. Gdy umysł, czyli ego przejmuje kontrolę nad świadomością, staje się automatycznie krzywym odbiciem rzeczywistości i daleki jest od prawd istnienia. Nasz umysł jest w stanie nieustannego konfliktu związanego z tym podziałem między ego a świadomością.

Ponadto „teraz” to nie obecna chwila, którą lubimy określać jako „teraz”, gdyż ta podlega nieustannym zmianom. Wszystkie prawa zaproponowane przez współczesną naukę opierają się na pięciu niedoskonałych zmysłach i wszystkie one wynikają z ograniczeń „matrixa”.

Fakt, że korzystamy z aksjomatów, czyli nie do końca prawdziwych, acz zaobserwowanych zjawisk powoduje, że raz powstały i zapisany błąd powielany jest przez naukę w nieskończoność. Świadomość i wypływająca z niej intuicja podpowiada nam, że wszystko, co wywodzi się z systemowej nauki, tym samym z wiedzy, jest fałszem i kłamstwem i musi zostać odrzucone i przekształcone na nowo.

Wszechświat to ogień, woda, ziemia, tlen i eter. Również nasz dusza, czyli świadomość składa się z pięciu pierwotnych elementów. Zanim dojdziemy do świadomości, tracimy ją tymczasowo na rzecz postrzegania zmysłowego. Prowadzi to nas do umniejszenia samej świadomości na rzecz iluzji. Przykładowo „nie biegaj, bo się wywrócisz i będzie bolało – wniosek – bieganie boli – fałsz. System pasożytuje na naszej energii, także energii naszej duszy poprzez ingerencję naszych rodziców, religię, indoktrynację, konformizm, partnerów, politykę, naukę, medycynę, nieustannie ukrywając przed nami prawdziwą wiedzę /prawdę/.

Rozwój świadomości to nic innego jak uwolnienie się od fałszywych schematów, programów, powrót do potencjału jaki mieliśmy w chwili narodzin. To uwolnienie się od czasu, który nas goni. Wówczas gdy powrócimy do siebie, do swojego prawdziwego wnętrza, możemy na nowo swobodnie kreować swoją rzeczywistość. Wywierać na nią wpływ i wreszcie się wyzwolić spod jarzma czasu. Gdy przejdziemy na wyższy pułap rzeczywistości, dodając do niego wymiar miłości i świadomości, możemy swobodnie realizować swoje cele. Zachwycać się przyrodą i co najważniejsze wreszcie być szczęśliwi.

Wyrzućmy zegary – Podsumowanie:

Zachęcam do rozwoju świadomości i dokładnemu przyjrzeniu się sobie. Pamiętaj, że zmianę świata zaczynasz od siebie, bo Ty jesteś dla siebie najważniejszy. Chcesz porządku – zrób go najpierw wokół siebie, chcesz miłości i szacunku – kochaj i szanuj. Chcesz uwagi – bądź uważny, chcesz dostawać – dawaj. Pragniesz zdrowia i szczęścia – skup się na sobie i rozwiąż swoje problemy, konflikty, rozwiej swoje wątpliwości. Uzbrój się w wiarę, nie w jakiegoś boga, nie w coś innego, w siebie, wiarę w swoje możliwości. Ta wiara + miłość + rozwijająca się świadomość zaprowadzi Cię tam gdzie chcesz, ale musisz także wiedzieć gdzie tak naprawdę chcesz podążać.

PS. Nie od razu Kraków zbudowano.

____
#Czas

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry
Skip to content