Najtrudniej poznać samego siebie

Wzmacnianie intuicji

Wzmacnianie intuicji

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Wzmacnianie intuicji. Intuicja definicyjnie to przebłysk myślowy, w którym dostrzega się myśl, obraz, rozwiązanie problemu lub odpowiedź na nurtujące pytanie. Często mylona jest z przeczuciem o podłożu emocjonalnym. To zdolność do natychmiastowego zrozumienia czegoś, bez potrzeby świadomego rozumowania. Intuicja to nasz pierwszy instynkt i możemy ją rozwijać.

Wzmacnianie intuicji

Wzmacnianie intuicji

Niedawno Forbes opublikował artykuł o intuicji właśnie, aż się wierzyć nie chce. Otóż intuicja nie ma nic wspólnego z inteligencją. Intuicja to nasz pierwszy instynkt. To to co odczuwamy od razu, zanim umysł zdąży zareagować. Im bardziej krytyczna dla nas sytuacja, tym większa intuicja. Często się  słyszy o ludziach, którzy będąc blisko śmierci, stają się świadomi. Wszystko staje się dla nich jasne i instynktownie wiedzą, co należy zrobić, aby wyjść z tej trudnej sytuacji. Warto to zjawisko wykorzystać, tym bardziej, że jak się okazuje intuicja jest bezbłędna i pomaga, a nie przeszkadza.

Intuicję częstokroć czujemy w naszym żołądku lub splocie, chociaż pochodzi ona z serca, organu 60 razy sprawniejszego niż mózg. Serce zawsze intuicyjnie wie, co jest grane i co dla nas dobre. Niesamowitym zjawiskiem w intuicji jest to, że można ją uważać za mięsień. Gdy go używamy i ćwiczymy, staje się ona silniejsza i wzrasta. Działanie zgodnie z pierwszą myślą, prowadzi tam, gdzie musisz się udać, daje właściwą odpowiedź lub rozwiązanie problemów. Warto jej słuchać i może nas mile zaskoczyć fakt, że intuicja jest naszą strażą, sprzyja nam i potrafi wyciągnąć z każdej opresji.

Wzmacnianie intuicji – Podsumowanie:

Przeczucia intuicyjne są dla naszego ciała bardzo ważne, gdyż są świadome, niosą właściwe rozwiązania i zawsze nas kierują we właściwą stronę.

PS. Rozsądek ma starszą siostrę, nie zapominaj. Na imię jej intuicja. – August Witti

_______
#Intuicja

 

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry