Najtrudniej poznać samego siebie

Zaakceptuj i przyjmij swój los

Zaakceptuj i przyjmij swój los

w bez kategorii/prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Zaakceptuj i przyjmij swój los. Zbliżając się do własnego oświecenia, pomimo tego, czego doświadczamy fizycznie i emocjonalnie w swoim życiu, coraz bardziej dostrzegamy iluzję otaczającego nas świata. Dostrzegasz również, że to ty tą iluzję kreujesz nawykami, schematami, programami i przekonaniami.

Dzieje się tak, gdyż wzrasta rezonans ziemi, a tym samym nasze postrzeganie świata poprzez wzrost świadomości. Im bardziej niepokojące stają się wydarzenia w naszym życiu, tym głębiej się z nich oczyszczamy. Bywamy też rozczarowani i zastanawiamy się, czy podołamy i czy rozwiążemy swoje problemy natury fizycznej i emocjonalnej. Tak, ale tylko wówczas gdy je zaakceptujemy i przyjmiemy. Gdy uwierzymy w siebie.

Zaakceptuj i przyjmij swój losZaakceptuj i przyjmij swój los – Obserwacja:

Wraz z rozwojem świadomości stajemy się coraz bardziej oderwani od wiadomości ze świata, od informacji. Co za tym idzie od cierpienia i od myśli, które pochodzą z naszego umysłu. Odrywamy się od rozproszeń i niewiary w siebie. Od strachu, który do tej pory nieustannie mówił nam, że coś jest z nami nie tak, że musimy coś naprawić, że potrzebujemy coś przetworzyć, od autoanalizy i potrzeby lekcji.

To wszystko staje się dla nas coraz większą bzdurą, bo już wiemy, że nie potrzebujemy niczego z zewnątrz nas, aby się uratować, naprawić, zbawić. Zaczynamy istotnie skupiać się na sobie i tylko na sobie, bo to właśnie siebie mamy kształtować, nie to co na zewnątrz.

Zaakceptuj i przyjmij swój los – Rozważania:

Rozwijając swoja świadomość, integrując się coraz bardziej ze świadomością wszechświata, dostrzegamy nowe możliwości i rozwiązania. Swoistą drogę do uzdrowienia i naprawy tego, co się nam w nas samych nie podoba. Jednak stajemy się coraz bardziej samotni, bo jeszcze nie korzystamy z nowych umiejętności i zdolności. Zaczynamy się alienować werbalnie, brakiem oceny, opinii, osądu i prawdą wylewającą się nam z ust.

To niejako staje się naszym celem, bo widzimy, że nie oceniając, nie osadzając, ani innych, ani siebie, poprawia się jakość naszego życia. A ono samo nam się zmienia na lepsze. Okazuje się bowiem, że jest jak jest i pora to zaakceptować, przyjąć i zrozumieć. Nie jesteśmy panami wszechświata, nie rządzimy wszystkim, ba, jesteśmy tylko jego częścią.

Gdy osiągamy spokój wewnętrzny, izolując się od bodźców i informacji, pojawiają się spontaniczne uzdrowienia. Również autonaprawa, nowe możliwości i sprzyjające czasy jak to się mówi. To my zaczynamy dostrzegać w sobie naszą boskość i możliwość nie tylko uzdrowienia, ale i zmiany wszystkiego. Ale dostrzegamy też, że to co się w nas dzieje. to nie uzdrowienie, a przekształcanie.

Uwalniamy zablokowane energie, kochamy siebie takimi, jakimi jesteśmy, opiekujemy się sobą. O dziwo wówczas właśnie wzrastają w nas te niesamowite zdolność przekształcania, przemiany i rozwoju. Bo nasza boska istota ma zdolność zachowywania całkowitej równowagi. Działa zaś z dominującymi energiami w nas, zatem warto aby te energie były sprzyjające.

Jeśli nasz umysł nadal będzie trwał mentalnie w przeszłości, karmił się strachem, miewał wątpliwości i rozterki, wówczas nasze jestestwo będzie się kurczyć. W świecie mentalnym umysł uważany jest za najwyższy, bo my ludzie umysł uznaliśmy za Boga, a wcale nim nie jest. Należy wyjść poza umysł, poza nasze jestestwo, bo można.

Mamy docelowo zaufa swojej duszy, intuicji, świadomości, bo jest jak jest, a one są nieomylne. A gdy przestaniemy już reagować na nasze lęki generowane przez umysł, na początku umysł spanikuje. Z czasem się podda i puści to, co zablokowane. Powoli ujawni się nasz potencjał i nowe możliwości.

Zaakceptuj i przyjmij swój los – Posumowanie:

Zbliżając się do własnego oświecenia, nasze zablokowane energie uwidaczniają się i w końcu zostają uwolnione. I nie musimy niczego wymyślać, aby osiągnąć zmiany w nas samych. Wystarczy, że się pokochamy, odnajdziemy głębokie współczucie i zrozumienie dla siebie i wszystkiego co się wydarza w naszym życiu. To zaś spowoduje to czego oczekujemy, ale jeszcze w to nie wierzymy, a powinniśmy.

Poczucie samotności jest w tym momencie złudne, bo gdy uwierzymy w siebie, zrozumiemy kim tak naprawdę jesteśmy, okaże się, że otoczeni jesteśmy miłością. Wiara w siebie, miłość do siebie, zrozumienie siebie i wybaczenie sobie powoduje rozwój własnej świadomości i polepszenie jakości naszego życia, nie innych. Ale wówczas ten nowo pozyskany potencjał możemy skierować gdziekolwiek.

PS. Bóg jest miłością, radością, pokojem i oświeceniem – czy tego chcesz, czy nie.

Tags:

najnowsze z bez kategorii

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
Tapping EFT

Tapping EFT

Tapping EFT, to technika wolności emocjonalnej. Jest ona sposobem leczenia bólu, stresu,
Translate »
idź do góry