Najtrudniej poznać samego siebie

Zadziwiający nadludzie

Zadziwiający nadludzie

w polsko/prawdziwie/topowo

Zadziwiający nadludzie. Cham to istota „wyższa”, przynajmniej za taką się uważa. Jemu „wolno wszystko”, nam niewiele, albo nic. Cham żyje w poczuciu własnej wyższości, siły, koneksji, mocy. Wystarczy jednak odrobinę zachwiać to samouwielbienie, podważyć wewnętrzne przekonanie, zmarginalizować je i cham traci grunt pod nogami. To „kolos na glinianych nogach”, wsza społeczna, pełen niegodziwości rodzaj ludzki. Prawda i rzeczywistość obala mit chamów, a z pomocą prawych i szczerych chamy upadają.

Zadziwiający nadludzie

Zadziwiający nadludzie

Przyzwyczajeni do obrażania i prześladowania innych, nauczeni pieniactwa, pyskówki i nieposzanowania. Próbują nadal sterować życiem i wdrażać swoje przekonanie o wyższości i bezkarności. Prawy i mądry człowiek winien przeciwstawić się chamstwu w sposób adekwatny do swojego statusu intelektualno-etycznego. Najlepszą bronią w tym wypadku jest ignorancja i wyszydzenie.

Nic tak nie ulega pauperyzacji jak rzecz czy osoba ośmieszona. A taki cham ma wiele incydentów chamstwa i działań antyspołecznych na swoim koncie. Wystarczy je obnażyć, wytknąć, upublicznić i wyśmiać, nadając temu ton sarkastyczny – nie wrogi, wnikliwy. Nie ogólnikowy, etyczny i moralny – nie populistyczny. Sporo ostatnimi czasy tych chamów wylazło z zakamarków i odmętów rzeczywistości. Są przerażeni tym co się dzieje, bronią się przed upadkiem i zasłużoną karą.

Nauczeni nietykalnością i bezczelnością poprzednich epok, wspierani koligactwem i klanem równie nikczemnym. Czują się jeszcze bezkarni i chcą tak działać dalej, obrażając, tłamsząc, poniewierając. Rzucając kalumnie i bezpodstawne podejrzenia. Do nas, „poszukiwaczy prawdy”, należy obalanie tych mitów i informowanie na temat istoty chamstwa i chamów.

Zadziwiający nadludzie – Podsumowanie:

Do nas, prawych i statecznych ludzi, należy propagowanie prawdy, myślenie logiczne, oraz obnażanie i ośmieszanie chamstwa. Wówczas w sposób pokojowy, bez rozlewu krwi i bez walki. Chamstwo się podda i powędruje tam gdzie jego miejsce, „do lamusa”. Jeśli dostrzegasz chamstwo i kłamstwo, mów o tym głośno. Wszak korona ci z głowy nie spadnie, jeśli zwerbalizujesz to, co myślisz. Strachu nie ma, bo prawda broni się sama. Prawda wielokrotnie powtórzona, przez rzesze ludzi prawych, może być bronią ostateczną i unicestwiającą chamstwo.

PS. A więc rodacy, do fabryk, do roli, niech nowe nam jutro się wykluwa powoli :D.

__________
#Chamstwo

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość. Mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a i samo
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
Translate »
idź do góry