Najtrudniej poznać samego siebie

Zbiorowa intencja

Zbiorowa intencja

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Zbiorowa intencja. Współczesna nauka kwantowa udowadnia, że nasze, ludzkie, zbiorowe myśli i intencje mają wpływ na nasz świat fizyczny. Praktyki duchowe uważano za formę nauki długo przed tym, jak Newton skonstruował swoje twierdzenia. Fizyka kwantowa zaś współcześnie flirtuje z tajemnicami, które zarezerwowane były dla mistyków. Jedną z rozwijających się współcześnie dziedziną jest zbiorowa intencja.

Zbiorowa intencja

Zbiorowa intencja

Fizyka newtonowska skupiona jest na świecie materialnym. Dzięki badaniom świadomości zmienia się jednak obraz nauki i nas samych. Dotychczasowy paradygmat zostaje podważony, a w jego miejsce pojawia się akceptacja umysłu i świadomość.

Zaczątek temu wszystkiemu dał Einstein. Zauważył on w swoich badaniach coś tak dziwnego, że ledwo mógł uwierzyć w to, co widział. Nazwał to „upiornym działaniem na odległość”. Mowa tutaj o kwantowym splątaniu.

Splątanie kwantowe występuje wówczas, gdy dwie cząstki są połączone /poprzez pole kwantowe/. Każda z nich może też połączyć się natychmiastowo /szybciej niż prędkość światła/ z drugą. Ten wpływ jednej na drugą cząstkę odbywa się na dużych odległościach, nawet na krańcach galaktyk.

Oznacza to ni mniej ni więcej, że fizyczna odległość między cząstkami jest nieistotna. Jest to skok w naszym dotychczasowym wyobrażeniu tych cząstek i sprawia, że wiele rzeczy staje się możliwe.

To zjawisko nie jest jeszcze w pełni zrozumiałe, ale jest akceptowane w mechanice kwantowej. Doświadczamy go np. w chwili, w której przypadkowo pomyślimy o jakiejś znanej nam osobie, o której nie myśleliśmy długi czas, a ta osoba np. do nas dzwoni. Ta synchroniczność zdarza się o wiele częściej niż myślimy, a fizyka kwantowa jest na samym początku odkrywania tego zjawiska.

W tym momencie nauka spotyka się z medytacją, intencją człowieka i świadomością„Przez ostatnie czterysta lat nieokreślonym założeniem nauki jest to, że ludzka intencja nie może wpływać na to, co nazywamy„ rzeczywistością fizyczną”. Badania eksperymentalne ostatnich lat pokazują jednak, że “dla dzisiejszego świata i we właściwych warunkach założenie to nie jest już poprawne”. Ludzie są czymś więcej, niż nam się wydaje. – dr Bill Tiller.

Intencja może wpływać na substancje fizyczne.

Ta energetyczna intencja rezonuje z częstotliwością, którą można nagrać lub nadać, aby osiągnąć określony efekt /cel/. Oznacza to rodzaj niefizycznego, nielokalnego związku między intencją a substancjami fizycznymi. Badania świadomości wskazują też, że w skali globalnej, gdzie mamy do czynienia z udziałem wielu ludzi i jednej intencji, możemy zmieniać świat na taki jaki chcemy.

Już dziś organizuje się globalnie zsynchronizowane medytacje poprzez sieć ponad miliona uczestników na całym świecie. To jest zbiorowa intencja. A osiągnięcia tych medytacji są zdumiewające. Wszyscy istniejemy bowiem w polu energii, tzw. polu kwantowym. Prawdopodobnie miłość, zamiar i emocje są splecione w tym tajemniczym polu.

Mamy zdolność dostępu do różnych wewnętrznych stanów świadomości poprzez medytację i uważność, możemy też zmieniać rzeczy w skali globalnej. Ten proces zaczyna się od wewnątrz, pogłębia się z osobistą praktyką i jest obchodzony w większej społeczności, która angażuje się w te starożytne praktyki. Możemy robić to samo indywidualnie.

Na koniec możemy wreszcie dostrzec to, co wielu z nas czuje intuicyjnie. Możemy doświadczać kwantowych zmian w otaczającym nas świecie, pogłębiając nasze zrozumienie, naszą świadomość i nasz wpływ na rzeczywistość. Ponadto nasze granice, jako istoty fizycznej, emocjonalnej i elektrycznej, są ciągle przedefiniowywane i zmieniane przez współczesną naukę. A świadomość jedności może okazać się prawem czekającym na odkrycie dla całej ludzkości. Obecnie tylko świadomi wykorzystują tę wiedzę.

PS. Najpierw wiara – później reszta – August Witti

________
#Medytacja

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry