Najtrudniej poznać samego siebie

Zemsta Komorowskiego

Zemsta Komorowskiego

w polsko/prawdziwie

Zemsta Komorowskiego. To, że obecny rok jest przełomowy dla Polski, to już wiemy. To, że “nasz rząd” likwiduje Polskę, również. Ale tego, że już teraz wprowadza narzędzie do walki z Polakami, tego wszyscy, a przynajmniej spora część narodu jeszcze nie wie. Ostatnim tchem Komorowski chce wprowadzić podatek katastralny, który to wywróci zapewne do góry nogami finanse wielu rodzin w Polsce.

Zemsta Komorowskiego

Zemsta Komorowskiego

Planowane nowe podatki w tym katastralny, tak zwalczany przez PIS Kaczyńskiego, a popierane przez Komorowskiego, może wywłaszczyć Polaków. Ubożenie społeczeństwa powoduje, że na wtórny rynek nieruchomości trafia wiele domów ludzi, którzy nie radzą sobie z ich utrzymaniem. Wielu z nich to osoby starsze sprzedające swoje domy i kupujące, bądź wynajmujące mieszkania. Ten pogłębiający się proces może ulec intensyfikacji, ponieważ po wyborach parlamentarnych w październiku tego roku, dowiemy się o planie wprowadzenia podatku katastralnego, czyli od wartości nieruchomości.

Początkowo mówiono o kwocie podatku 2% wartości nieruchomości rocznie, ale ta wysokość przeraziła nawet polityków. Najnowszy projekty zawiera propozycję 1% wartości. Statystyczna polska rodzina posiadająca mieszkanie na kredyt na 30 lat, o wartości pół miliona złotych, zapłaci rocznie dodatkowo 5000 zł podatku kastralnego. Po zgodzie na zakup ziemi przez obcokrajowców jest to kolejny przygotowywany akt prawny, którego skutkiem może być całkowite wywłaszczenie Polaków. Wyobraźmy sobie co będzie się działo z małymi gospodarstwami rolnymi, które zostałyby zmuszone do płacenia rocznie kilkudziesięciu tysięcy złotych takiego podatku.

Wprowadzenie podatku katastralnego to sposób na spłatę zobowiązań gigantycznego długu publicznego, który po 8 latach rządów Platformy Obywatelskiej osiągnął wielkość 1 bilion 50 miliardów złotych. Rządzący zdają sobie sprawę, że wiele osób starszych zostanie zmuszona do sprzedaży nieruchomości ze względu na ten horrendalny podatek, a i tym którzy tego nie zrobią, będzie bardzo ciężko rok rocznie zgromadzić taką kwotę. Jeżeli dom jest wart 1 mln, to podatek roczny będzie wynosił 10 000 zł.

PO nie ukrywa już faktu, że chce, żeby Polacy wyjechali z kraju, a duża część obywateli niestety chce wyjechać. A tym co na przekór wszystkiemu tutaj zostaną, tak uprzykrzyć życie podatkami, żeby zostali bez koszuli i gaci w samej bieliźnie. Myślicie, że niema chętnych na tak wspaniały kraj? A są, są i już nawet paszporty im porozdawano za darmo i powoli wykupują ten kraj.

PS. To już nie zabawa idiotów, to wojna, bądź gotów!

______________
#PodatekKastralny

Hits: 5368

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
Translate »
idź do góry