Zjednanie z wszechświatem

Zjednanie z wszechświatem

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Zjednanie z wszechświatem. Zjednywanie się z wszechświatem jest przeciwieństwem alienacji. Wyobcowanie pojawia się, gdy czujemy się nie na miejscu, samotni, inni niż wszyscy wokół nas. Ten stan prowadzi do autodestrukcji /narkotyki, alkoholizm/. Natomiast stanie się jednością z wszechświatem oznacza zaakceptowanie tego, kim się jest i skąd się jest. Akceptując przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, wyzbywamy się swojego „ja”.

Zjednanie z wszechświatemZjednanie z wszechświatem

Gdy stajemy się jednością z wszechświatem, nasze wątpliwości znikają, gdyż nie mogą istnieć bez podziału. Jedność implikuje rozwiązania, a życie staje się proste i szczęśliwe.

Jak stać się jednością z wszechświatem?

1. Połączenie ze sobą

Początek stanowi nauczenie się słuchania i rozumienia siebie. Powinieneś wiedzieć, co cię uszczęśliwia, jaki masz cel i jak możesz wnieść swój wkład w swój rozwój. To połączenie następuje, gdy lubisz osobę w lustrze, kiedy nie możesz się doczekać następnego dnia i kiedy nie boisz się przyszłości, bo wiesz, że sobie poradzisz. Takie spojrzenie na siebie wymaga codziennego wysiłku. Dokładniej oznacza myślenie, mówienie i działanie w taki sposób, że ​​czujesz się dobrze. A do tego musisz słuchać swojego serca i mieć zaufanie do siebie.

2. Życie dzieje się teraz

Co było, minęło; a przyszłość jeszcze nie nadeszła, „teraz” to wszystko co mamy. Aby stać się jednością ze wszechświatem, musimy nauczyć się cieszyć chwilą obecną. Przeszłość nie definiuje człowieka, ale może pomóc, jeśli będziemy się z niej uczyć, a nauka życia w chwili obecnej jest ważna w naszej podróży ku staniu się jednością z wszechświatem. Gdy nadmiernie myślimy o naszej przyszłości i przeszłości, spędzamy za dużo czasu, martwiąc się o rzeczy, które nie są ani już istotne, ani też nie są już prawdziwe, bo ciągle w nich coś modyfikujemy. To zaś zwiększa niepokój i stres, prowadząc do cierpienia. Życie chwilą obecną oznacza skupienie całej uwagi na tym obecnym momencie.

3. Wyzbycie się strachu

To strach blokuje nas przed połączeniem się z samym sobą, a także z jednością ze wszechświatem. Gdy pojawia się strach, idźmy w jego kierunku, bo gdy go miniemy, dostrzeżemy, że w naszym życiu jest już mniej granic. Wszystko w swym życiu mamy przełamywać w sobie, jeśli stanowi to dla nas problem.

4. Połączenie z naturą

Natura obejmuje wszystko wokół nas: ziemię, rośliny, ludzi, zwierzęta. Wszystko jest częścią wszechświata. Gdy stajemy się jednością z naturą, zaczynamy dostrzegać, że nie ma tutaj podziałów. Ważnym sposobem na kontakt z naturą jest dbanie o siebie poprzez zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia. Pomaga nam to łączyć się z ciałem, które jest w stałym połączeniu z naturą.

5. Medytacja

Medytacja to najlepszy sposób zjednoczenia się ze wszechświatem, ponieważ pomaga nam uzyskać wgląd w sens życia i jego cel. Wywołuje jasny obraz połączenia. Zaczynamy rozumieć, co dzieje w naszym życiu i jak stanowi ono całość. To głębokie połączenie z wszechświatem może prowadzić do poczucia czystego szczęścia, bo gdy nie ma podziałów – nie ma też cierpienia.

6. Zaufanie do wszechświata

To po prostu akceptacja wszystkiego, co ci się przydarza. Nie oznacza to braku działań, oznacza, że działamy świadomie, bez strachu. Brak nieustannego kwestionowania świata sprawia, że życie staje się łatwiejsze, gdyż stres opada.

7. Poddanie się wszechświatowi

Poddanie się wszechświatowi oznacza zrozumienie braku powagi życia. Wiemy, że mamy plan i nie możemy pozwolić sobie na rozproszenie uwagi. Oznacza również rezygnację z prób kontrolowania wszystkiego wokół siebie – w tym działań, zachowań, myśli, emocji innych ludzi. Odpuszczenie kontroli otwiera przestrzeń dla miłości, cudów i zbiegów okoliczności.

FAQ

Czy medytacja łączy nas z wszechświatem? – tak oczywiście, łączy nas z wszechświatem. Ponadto pomaga nam stać się świadomym siebie na wyższym poziomie i pozwala też zobaczyć, że wszystko jest połączone: ziemia, przyroda, zwierzęta, ludzie etc. Daje również wgląd w świat duchowy i cel tu na Ziemi.

Czy można poprosić wszechświat o odpowiedź? – Jak najbardziej. Uniwersum to wszystkość i może poprowadzić we właściwym kierunku. Możemy też prosić wszechświat o znaki.

Czy wszechświat się o nas troszczy? – Jeśli nie stoimy do niego w oporze i płyniemy z życiem, można tak to ująć, że wszechświat się o nas troszczy.

Zjednanie z wszechświatem – Podsumowanie:

Jeśli chcemy w życiu czuć się lżej, żyć bez stresu, w połączeniu z naturą, to jesteśmy na dobrej drodze. Gdy szukamy miłości, pomoże nam w tym medytacja. Nasze rozwijające się świadomościowe doświadczenie pomoże nam pójść drogą pojednania, a co za tym idzie – spełnienia. I pamiętajmy, aby znaleźć, trzeba szukać.

PS. Trzeba odwagi, by porzucić uprzedzenia i schematy. Odwagi, by się zmienić. – August Witti

________
#Zjednanie

Tags: