Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości

w świadomie

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale nadal pozostaje uparta reszta, która nieustannie chce po swojemu, przeciwko życiu i nieludzko. Cóż zrobić? Upór jest złym doradcą, co pokazuje samo życie. Nasza rzeczywistość chętnie się do nas dostosowuje, gdy działamy w pewnych schematach postępowań. Generalnie samoświadomość pomaga nam kreować swoje życie wg uznania i własnego pomysłu. Ale jak zawsze muszą być spełnione pewne warunki, gdyż mamy do czynienia z akcją i reakcją. Coś zawsze wynika z czegoś, nie tworzy się samoistnie, jak wielu uważa. Nie ma odgórnej przyczyny sprawczej, ani ktosia, kto coś musi zrobić. Tym kto robi, jesteśmy my sami i tylko wówczas, gdy robimy, działa.

Zmiana rzeczywistościZmiana rzeczywistości – Obserwacja:

10 rzeczy, które możemy zrobić, aby doświadczyć zmiany rzeczywistości:

1. Zwróć uwagę

Uwaga, a w zasadzie uważność jest motorem zmian. Musisz zwrócić uwagę, aby zobaczyć, czy coś się pojawiło, zniknęło, przemieniło się, przeniosło lub nastąpiła zmiana w czasie. Brak uwagi powoduje niedostrzeganie i przykrycie naszej rzeczywistości filtrem. Zacznijmy zwracać uwagę, że każda drobna zmiana jest dobra, ponieważ tak naprawdę nie ma różnicy między małą a dużą zmianą, bo i tak wszystko się zmienia.

2. Bądź wdzięczny

Wdzięczność to podstawa zmian. Bycie wdzięcznym za wszystkie zmiany, które zauważasz jest podstawą. Wdzięczność niejako implikuje tę zmianę, mimo iż jest post factum. Docenienie siebie i innych powoduje przyniesienie światu większej czci, co nie dosyć, że jest dobre, to jest tez sprawcze. Pamiętać należy, że poruszamy się w świecie energii i fal, a nie jak nam się wydaje starań i emocji. To te poruszone odpowiednie energie dyskretne inicjują zmianę na lepsze.

3. Odkryj naturę rzeczywistości

Zauważyć należy, że nie ma czegoś takiego jak obiektywna rzeczywistość. Oznacza to, że możemy doświadczać innych rzeczywistości i że istnienie „wielu światów” jest dosłowne. To oczywiście wpływa na wszystkie nasze podstawowe założenia dotyczące klasycznej rzeczywistości.

4. Przeglądnij swoje założenia

Rzeczy, dla których żyjemy i umieramy, na których nam najbardziej zależy, to pasje, miłość i uczucia, których nigdy nie da się zmierzyć w żaden sposób. Rewizja założeń jest więc doskonała i pomocna. Świat się nieustannie zmienia i nasze poglądy również, wraz z naszymi założeniami.

5. Dodaj sobie energii

Energia jest wszechobecna. Wszystkie energetyzujące rzeczy są indywidualne. Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, które pozwoliłoby tę energię uzupełnić, poza miłością. Stan miłości zapewnia energię i dobre samopoczucie.

6. Odwróć negatywną rozmowę wewnętrzną

Możemy tworzyć ukierunkowane afirmacje, odwracając negatywne idee wewnętrzne. Te konstrukty myślowe to przeciwciała dla naszych negatywności. Negatywność w niczym nam nie pomaga, a wręcz szkodzi, zatem pozbycie się jej jest istotnym zadaniem w naszym życiu.

7. Poczuj się połączony

Nielokalnie połączone uczucie jest bardzo silne. Możesz to poczuć codziennie jako wsparcie energetyczne /euforię/, za pomocą medytacji i oddechu, kontemplując przyrodę i rozwijając uważność. Wszyscy mamy wsparcie od świata, ale niektórzy w nie nie wierzą.

8. Wizualizuj

Wizualizuj to, czego pragniesz. Całkowite skupienie się na tym, czego najbardziej chcesz i pragniesz, aby uruchomić wszystkie możliwości przyciągania upragnionego obiektu.

9. Puść!

Trzymasz ten obraz z miłością i wiarą, po czym całkowicie odpuszczasz. Tak jakbyś siał nasiona. Chcesz, żeby się rozwijało, rosło, dojrzewało. Aby do ciebie przyszło, dotarło. Chcesz pozostawić to swobodnie otwarte. A żeby to nastąpiło szybko, musisz odpuścić. Podobnie działa wypowiedzenie życzenia i zdmuchnięcie świeczki. Po prostu odpuść.

10. Wybierz postawę

Czujesz, że wszystko jest w porządku, ale masz wrażenie, że jest lepiej, że masz kontakt, czujesz miłość. Jeśli dodatkowo czujesz się wdzięczny za to, że wszystko się układa, to wspaniale. Podziel się ze światem tą radością i wdzięcznością. Ekscytacja pomaga nam się tym podzielić ze światem.

Zmiana rzeczywistości – Podsumowanie:

Gdy kreujemy własne życie, musimy spełnić te dziesięć warunków, aby to czego pragniemy dotarło do nas. Z uwagą, wdzięcznością, przeglądnij się pragnieniu. Nadaj mu energii, pozbądź się negatywności. Poczuj to połączenie ze światem, zwizualizuj i puść. Trwaj tak w nadziei, aż się ziści, a świat spełni dla ciebie pragnienie.

PS. Świat jest stworzony z naszych myśli i nie można go zmienić bez zmiany myśli. – August Witti

________________
#ZmianaRzeczywistosci