Najtrudniej poznać samego siebie

Znajdź swoje miejsce na ziemi

Znajdź swoje miejsce na ziemi

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Znajdź swoje miejsce na ziemi. Obecnie żyjemy w czasach, w których Ziemia przechodzi wiele przemian, a my wraz z nią. Te zmiany, albo są przez nas zauważalne i wówczas jesteśmy obudzeni, albo nie i wówczas czeka nas kres drogi. Dawniej, ale wcale nie tak dawno temu, ludzie znali swoje miejsce i rolę w społeczeństwie. Kobiety zajmowały się wnętrzem, były gospodyniami, pielęgniarkami, stróżami ogniska domowego, a mężczyźni zajmowali się zewnętrzem, byli żywicielami rodziny, obrońcami, głowami rodu. Nie wnikając, kto był szyją. Mieliśmy wówczas jasność i orientację, kim jesteśmy i jakie mamy cele, a za tym powinności. Obecnie to wszystko stanęło na głowie.

Znajdź swoje miejsce na ziemi

Znajdź swoje miejsce na ziemi

Teraz brak nam po prostu jasnych wytycznych zachowań i ról. Pojawiła się coraz bardziej zawodna technika, Internet i możliwość głosu dla każdego. Ale czy trzeba zabierać ten głos to już inna sprawa. Te zmiany technicyzacyjne mogą być postrzegane jako wyzwolenie, ale także jako chaos czyli entropia, do której świat wszak dąży. Co zatem powinniśmy zrobić ze sobą? Czy przyłączyć się do tego wyścigu informacji i nowinek, czy znaleźć spokojne miejsce na rozwój i życie, znaleźć swoje miejsce?

To co mówię może być trudne do zrozumienia, ale w aspekcie niejednokrotnie zmarnowanego życia, przegapionych okazji i uniesień, straconych możliwości, zatrutych związków i chorych układów, może warto coś zmienić. A jest taka możliwość. Zacznij po prostu kierować się intuicją, wsłuchaj się w nią i zrozum, ona zawsze dobrze Ci podpowiada, mimo iż rozumowo możesz tego nie pojmować. Intuicja prowadzi nas dokładnie tam, gdzie chcemy być i na dodatek daje bezpieczeństwo, szczęście, miłość i spełnienie. Nie zawsze z dotychczasowym partnerem, bo musisz mieć u boku kogoś z kim będziesz dzielił tę radość, ale daje.

Szum medialny i internetowy, natłok słów skutecznie blokuje nasz wewnętrzny głos, intuicję. Znajdź chwile na słuchanie siebie, swojej intuicji, chwile spokoju i ciszy, sam na sam ze sobą. Dlaczego? Aby lepiej słyszeć swoją intuicję, swój wewnętrzny głos. Będąc uważnym na mowę intuicji, możesz stać się nadzwyczajnym dla samego siebie, ale też i dla innych. Zacznij sobie ufać, a zwłaszcza swojej intuicji, niech Cię prowadzi. To nic, że będziesz robił rzeczy, których nigdy dotąd nie robiłeś. Intuicja Ci podpowie jak to zrobić, jak osiągnąć cel, tylko daj jej szansę i słuchaj jej.

PS. Twoje życie jest Twoje i nic nie powinno tego zmieniać. – August Witti

_______
#Intuicja

 

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry