Życie nam sprzyja

Życie nam sprzyja

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Życie nam sprzyja. Otóż zachowując prawa boskie, odkrywając własną świadomość poprzez stosowanie technik, różnych metod, prawa przyciągania, z dnia na dzień stajemy się coraz bardziej szczęśliwi. Omija nas cała smutna rzeczywistość, troski i problemy. A my coraz bardziej świadomi siebie i kochający siebie, realizujemy się z rozmachem niespotykanym dotąd i jakże nierzeczywistym. Wszystko dzieje się w naszym indywidualnym świecie, bo świat obok jest, jaki jest.

Życie nam sprzyjaŻycie nam sprzyja

Wszystko to jest szalenie realistyczne i zjawia się w naszym życiu naturalnie. Od tego momentu już nie pracujemy, nie walczymy o nic, nie przejmujemy się światem zewnętrznym, tylko żyjemy w szczęściu, z celem lub celami i w dobrostanie.

Co powoduje taką zmianę w nas? Otóż jest to miłość do siebie, która pociąga miłość do świata, zrozumienie praw rządzących we wszechświecie i pełne ich wykorzystanie. Wzrasta nasza wartość i poczucie spełnienia. Wzrasta zdrowie, spokój i pokój.

Życie, które do tej pory niosło problemy, w które sami się wikłaliśmy, zaczęło pachnieć rajem, być przyjemne i miłe, dawać nam zadowolenie. I cóż z tego, że na około rodzi się niepokój, cóż z tego, że inflacja galopuje, skoro świat dostarcza nam wszystkiego i w odpowiednim momencie, bez trosk, wykańczającej pracy, bez problemów i przeciwności.

Dlaczego? Ponieważ podporządkowujemy się wszechświatowi, mamy do niego zaufanie i kochamy wszystko co wokół nas. Tak, to się dzieje i dziać się będzie. Tak skonstruowany jest świat, że dając – dostajesz, wspomagając – jesteś zaopatrzony, nie martwiąc się – korzystasz z radości, a wdzięczność stawia nas na nogi.

To nie bajka na dobranoc, nie kolejna teoria, lecz prawda połączona z miłością i pokojem. A niedowiarki nadal konfabulują i wietrzą w tym podstęp. Spekulują, wyolbrzymiają i żądają pomocy, lecz nie jest to możliwe, gdyż świat obdarza cię tym, co tobie jest potrzebne, daje to co leży w polu twoich zainteresowań, obfituje pomysłami, formą i jakością, spersonalizowaną dla ciebie. Dlaczego? Ponieważ to ty żyjesz świadomie, zgodnie z zaleceniami boskich /kwantowych/ praw. Nie kto inny.

Fascynujące jest, że ten twój świat nie daje ci na wyrost. On daje to o czym marzysz, czego pragniesz i co możesz ogarnąć, nic ponad to. Tu nie ma się czym dzielić, gdyż to co otrzymujesz od świata nie staje się twoją własnością. Te rzeczy, idee, marzenia i pragnienia są dla ciebie. Dla nikogo innego. I przychodzą do ciebie. To jest wprost niesamowite, jak można żyć i w jaki sposób z tego życia korzystać. A im więcej od siebie dajesz, tym więcej dostajesz. Magia.

Życie nam sprzyja – Podsumowanie:

Kluczem jest tutaj miłość do wszystkiego co wokół, pomoc temu światu, uporządkowanie, współczucie i wiara. Życie bowiem kreci się wokół ciebie, bo wiesz po co żyjesz i wiesz, kim jesteś. Nie potrzebujesz niczego istotnego, poza miłością własną i świadomością życia. Ale tego trzeba się nauczyć, ponieważ to samo nie przychodzi, bo rzeczywistość przeczy takim zrachowaniom świata. Rzeczywistość zmusza nas do pracy, znoju, cierpienia i chorób. A istotą jest zabawa, wypoczynek, radość i dobre samopoczucie. Ot co.

PS. Rozważ swój rozwój i wiarę w siebie, bo zmienia to twoje życie. – August Witti

__________
#ZycieSprzyja